Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги рокла: сфери використання

Ваги рокла: сфери використання

На будь-якому складі ідеальним помічником стануть ваги рокла. Вони являють собою маневрове обладнання з функціями ваг та візка. З їхньою допомогою можна автоматизувати роботу, переміщуючи товари в межах торговельного приміщення. Про те, чому ж візки рокла такі популярні й де вони використовуються, йтиметься далі.

Щоб придбати практичну модель, варто звернутися на сайт компанії, де товар реалізується із сертифікатами якості. Рокла складська піддається постійним навантаженням, тому має бути виконана з міцних та надійних матеріалів. Такі можна замовити безпосередньо від виробника, що дає змогу придбати продукцію без націнок. Якісна рокла проста та надійна в обслуговуванні.

 

Де використовуються ваги рокла


Насамперед ваги рокла використовуються на складах. Якщо порівнювати обладнання зі звичайними візками, рокла має особливі переваги у вигляді гідравлічного домкрата, що забезпечує не тільки транспортування товарів, а й підняття їх на потрібну висоту.

Крім того, рокла застосовується у холодильних камерах та митних терміналах. Тобто візок популярний там, де потрібно швидко впоратися з переміщенням вантажів. Це і логістичні комплекси, і майстерні та різноманітні об'єкти торгівлі.

 

Принцип дії візка рокла


Всі візки рокла оснащені вилкоподібною основою, яка зроблена у вигляді вузьких двох платформ, куди й вкладається товар. Під основою розташовуються роликові колеса, а в передній частині обладнання оператору зручно керувати роклою за допомогою ручки, орієнтуючись на показники дисплея. Завдяки наявності гідравлічної системи, опорні вила можна підіймати.

У процесі роботи основа здійснює підняття піддона знизу. Також допускається завантаження за допомогою іншого обладнання на опорні майданчики. Після розташування продукції на віллах тензометричні датчики виводять на дисплей вагу вантажу. Крім того, дані фіксуються та у комп'ютерній системі складу.

 

Рокла складська: переваги


Під час переміщення вантажів рокла складська дозволяє скоротити кількість етапів, прискорюючи процес розвантаження та навантаження. Співробітник без особливих фізичних зусиль здатний впоратися з об'ємними та важкими вантажами. Залежно від моделі обладнання рокла, переміщує товари вагою до п'яти тонн.

До переваг рокли відносять високу маневреність, оскільки підібравши компактне обладнання, воно чудово виконуватиме своє завдання навіть в обмежених складських умовах.

 

Як підібрати ваги рокла


Щоб придбати ваги рокла в першу чергу, необхідно звернути увагу на технічні характеристики обладнання. Можна віддати перевагу стандартній моделі з опорною платформою для одного піддону. Якщо потрібно працювати в обмежених умовах, існують рокли з укороченими вилами, що відрізняються особливою маневреністю. Їх зручно використовувати у ліфтах. Також можна придбати обладнання з довгими платформами, які можуть впоратися з кількома палетами. Для великогабаритних вантажів призначені рокли з платформами, відстань між якими перевищує стандартну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner