Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Для якої торгової точки потрібно купити сканер штрих-кодів

Для якої торгової точки потрібно купити сканер штрих-кодів

У сучасній торгівлі найважливішим складовим обладнанням вважається сканер штрих-кодів. Головним завданням апарату є зчитування інформації, що далі передається на касовий апарат чи інше обладнання реалізації продажу товару. Серед величезного асортименту моделей не так просто підібрати потрібне рішення, про що і йтиметься далі.

Щоб придбати якісне торгове обладнання (сканер), варто звернутися на сайт компанії, де продукція реалізується безпосередньо від виробника. Практичні моделі мають сертифікати якості та гарантію, що забезпечує тривалий термін експлуатації обладнання у коректному режимі. При цьому такі сканери продаються без націнок.

 

Як вибрати сканер штрих-кодів для торгової точки


Бездротовий. Такий сканер штрих-коду ідеально підходить для торгового приміщення у разі, коли продавцю необхідно пересуватися павільйоном. Крім того, обладнання ідеально підходить для використання на складах та в закладах, де відбувається облік товару. Це мобільні моделі, які не обмежують продавця у русі.

Провідні. Це стаціонарні апарати, які найчастіше використовуються у супермаркетах та магазинах. Сканери розташовані в безпосередній близькості біля касового обладнання. Продавець у стаціонарному режимі виконує операції.

2D агрегати. Характерною особливістю обладнання є висока швидкість зчитування. Вони розшифрують як дані штрих-кодів, а й QR-коду. Сканери потрібні там, де робота здійснюється в інтенсивному режимі.

Багатополюсні. Сканери штрих-коду призначені для роботи з великою прохідністю клієнтів. Вони швидко зчитують інформацію під будь-яким кутом, що дозволяє створювати чергу на касі.

 

Де використовується торгове обладнання (сканер)


Для швидкої точної ідентифікації та ведення обліку різних товарів використовується торгове обладнання (сканер). Воно є незамінним у різних торгових мережах, під час продажу товарів на касі самообслуговування та відпустці продукції.

Крім того, сканери незамінні у поштових відділеннях, де також потрібно ідентифікувати посилки та бандеролі.

Сканери штрих-коду використовуються в транспортній сфері для ідентифікації квитків. Також вони знайшли своє місце у логістичних терміналах та фасувальних цехах. Враховуючи розвиток технології, оснащення з кожним роком стає все популярнішим.

 

Особливості сканера штрих-коду


При виборі бездротового сканера штрих-коду для торгової точки необхідно враховувати радіус дії обладнання, орієнтуючись на площу приміщення. Якщо в системі павільйону немає спеціальних терміналів збору даних, варто зупинити свій вибір на моделі із вбудованою пам'яттю.

Для фармацевтичної галузі, транспортних та логістичних компаній краще придбати двовимірні сканери, які працюють із великим обсягом інформації.

Для складів важливо підібрати модель з високим класом захисту, яка працюватиме в умовах підвищеної вологості та пилу. Обійдеться таке обладнання дорожче, але воно повністю виправдовує свою ціну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner