Кошик
208 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Які необхідні комплектуючі (витратні матеріали) для біотуалетів

Які необхідні комплектуючі (витратні матеріали) для біотуалетів

В основі роботи біотуалету лежить використання санітарних рідин, які переробляють тверді відходи, що утворюються, в однорідну масу без запаху. Процес відбувається протягом 10 днів, через вказаний час необхідне проведення чищення. Комплектуючі для біотуалетів можна розділити на дві категорії: витратні рідини та конструктивні елементи.

 

Особливості рідин та комплектуючих (витратних матеріалів) для біотуалетів


Склади виділяються в окрему категорію складників для біотуалетів, вони є обов'язковими та відіграють найважливішу роль у функціонуванні всієї системи.

Рідини сприяють дезодорації, розкладанню відходів, очищенню та знезараженню. Перевагою біоскладів є їхня повна безпека для живих організмів, це особливо важливо для тих, хто встановлює систему біотуалету на присадибній ділянці.

Санітарні рідини можуть бути:

  • формальдегідними;
  • біологічними;
  • амонієвими.

Перша група токсична, але вважається найефективнішою. Їх використання допускається виключно за умови утилізації відходів у центральну каналізацію.

Досить ефективними є амонієві склади для біотуалетів. Однак їхня дія можлива тільки в середовищі з обмеженою кількістю кисню. Вони підходять для портативних пристроїв з утилізацією відходів у компост.

Біосостави — це композиції живих бактерій, які є найбільш екологічно безпечними як для людини, так і для навколишнього середовища. Завдяки використанню відходи перетворюються на добрива.

Місце заливки залежить від конструктивних складників для біотуалетів та функцій складу. Рідини для верхнього бака значно знижують витрату води та усувають неприємні запахи, склади для приймача прискорюють розкладання та забезпечують дезінфекцію.

 

Види складників для біотуалетів


Більшість витратних матеріалів та аксесуарів для біотуалетів виготовлено з міцного поліпропілену. Даний матеріал інертний до дії рідин, довговічний і досить простий у монтажі.

Вентиляційні труби різного діаметра використовуються для подовження або облаштування витяжки в торф'яних туалетах. Найбільш популярним є діаметр 75 мм. Також до вентиляційної системи біотуалету відносяться муфти-вентилятори, що підсилюють та прискорюють повітрообмін. Їхній монтаж дозволяє максимально швидко видаляти неприємні запахи. Рекомендовані для встановлення при наявності вигинів у вентиляційних трубах.

Розглядаючи найбільш напівпрямі складники для біотуалетів, варто згадати про коліна-перехідники 90º. Вони дозволяють встановити систему максимально раціонально розпорядившись площею.

Для подачі води використовують шланги ПВХ. При їх виборі віддайте перевагу моделям, армованим капроновою ниткою. Вони можуть експлуатуватися у температурному діапазоні від -10 до +50 °C.

Також до складників для біотуалетів відносяться пінопластові та полістирольні сидіння, які роблять використання туалету комфортнішим.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner