Кошик
211 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Лічильники банкнот і детектори валют

 

Швидка та ефективна робота банківських установ неможлива без машинки для перевірки грошей та іншого супутнього обладнання. Хоча лічильники банкнот та детектори валют можуть використовуватись і в торгівлі. Це ефективне обладнання, яке дозволяє визначити фальшиві купюри та убезпечити себе від неправильного підрахунку.

На сайті інтернет-магазину можна придбати ультрафіолетовий детектор валют та машинку для рахування грошей за приємною вартістю напряму від виробника. Серед великого асортименту можна підібрати якісний апарат для перевірки грошей. Будь-яка рахувальна машинка сертифікована та має офіційну гарантію, що гарантує їх тривалий термін експлуатації.

 

Машинка для перевірки грошей та особливості її використання

 

До категорії банківського обладнання належить машинка для перевірки грошей. Вона може не тільки здійснювати підрахунок, а і виявляти справжність купюр, відрізняючи їх за розміром та щільністю.

Бюджетні портативні моделі можуть використовуватися торговими точками різного типу, що дозволяє швидко та ефективно виконувати підрахунок. Можна надати перевагу автоматичному чи напівавтоматичному оснащенню. Це універсальне обладнання, яке підходить для різних світових валют.

 

Принцип роботи машинки для рахування грошей

 

Основним завданням машинки для рахування грошей є їх точний підрахунок. Купюри завантажуються в основному горизонтально. Виключенням є портативні моделі, де їх вкладають вертикально.

Принцип підрахунку відбувається через ролики, які розташовані всередині самого апарата. Касир включає машинку, тим самим приводячи ролики в дію, які й перебирають кожну купюру окремо. Більшість сучасних машинок оснащені сенсорами для детекції фальшивих банкнот.

 

Як вибрати апарат для перевірки (рахування) грошей

 

При виборі апарата для перевірки (рахування) грошей варто врахувати швидкість лічення банкнот. Універсальні моделі мають показники від 1000 до 1500 банкнот на хвилину. Професійні апарати мають вищі показники та комплектуються додатковими датчиками для виявлення фальшивих купюр. Також існують моделі з автоматичним чи ручним пуском. 

Для банківських установ ідеальним рішенням стане професійна модель, в яку закладена можливість сумування грошей за кількістю чи пачками. Також окремим критерієм під час вибору є наявність функції детекції купюр.

 

Ультрафіолетовий детектор валют та його особливості

 

Визначити справжність грошей можна, використовуючи ультрафіолетовий детектор валют. Процедура виконується під впливом ультрафіолетового світла. 

Принцип дії обладнання простий. В папір для банкнот додаються спеціальні елементи, які не світяться в ультрафіолетових променях. Підробна купюра може випромінювати червоне свічення під час впливу на неї ультрафіолетом. Таке оснащення підходить для невеликих торгових точок.

Банківське обладнання має додаткові детектори у вигляді магнітних датчиків чи збільшувальних луп. До того ж професійні апарати мають більш потужні лампи.

 

Що ще потрібно врахувати при виборі лічильника банкнот та детектора валют

 

Автоматичні детектори валют оснащені додатковими видами діагностики. Деякі моделі можуть мати окрім ультрафіолетової перевірки інфрачервоний контроль, функцію визначення потертості банкноти та інші опції.

Деякі сучасні лічильники банкнот можуть оснащуватися двома кишенями. В одну з них гроші закладаються, а до іншої потрапляють підозрілі купюри або банкноти іншого номіналу. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner