Кошик
218 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Як підключити та налаштувати бездротовий сканер штрих-кодів

Як підключити та налаштувати бездротовий сканер штрих-кодів

Для повноцінного функціонування комерційної організації, складу чи магазину важливо грамотно організувати роботу та автоматизувати всі процеси. Це можна зробити завдяки розробкам інноваційних технологій до яких відносять бездротовий сканер штрих-кодів. Вони є невіддільною частиною системи касового обладнання. Їх головним призначенням є зчитування зашифрованих даних в цифровому коді товару. Повноцінне функціонування неможливе без грамотного налаштування та підключення штрих-кода.

Якісне обладнання варто придбати на сайті компанії, де реалізується продукція напряму від виробника. Таким чином можна недорого придбати якісне обладнання з офіційною гарантією, що гарантує безперебійну та ефективну експлуатацію пристроїв тривалий час. Варто надавати перевагу штрих-кодам, які пройшли сертифікацію.

 

Бездротовий сканер штрих-кодів: підключення обладнання

 

Більшість бездротових сканерів штрих-кодів не потребують установлення драйверів окремо. Сучасні пристрої відрізняються простотою налаштування та встановлення. Більшість з них працює за типом під'єднання до ПК через Wi-fi, Bluetooth, COM. 

Якщо необхідно підключити його до комп'ютера через Wi-fi чи Bluetooth, пристрій в автоматичному режимі визначається операційною системою та готовий відразу до виконання завдання. Більшість з них розпізнаються Windows, Android чи IOS. Після активування пристрою, вмикання Bluetooth на ПК обирають сканер в списку обладнання. Деякі моделі мають спеціальний адаптер, який дозволяє ПК визначити його, як USB пристрій введення, що спровокує автоматичну установку драйверів та з'єднання пристроїв без сторонньої допомоги.

При підключенні сканера до програми 1С в автоматичному режимі необхідно попередньо встановити драйвер, який потрібний для роботи з портом COM. Під'єднавши його до порту, операційна система вкаже на необхідність встановлення певних драйверів, які можуть додаватися на диску до обладнання чи їх можна самостійно знайти в інтернеті. Далі проводять тестування функціональності обладнання. Таку роботу варто довірити фахівцям або маючи певний досвід.

 

Особливості підключення бездротового сканера штрих-кодів

 

Підключення залежить від технічних характеристик пристрою. В іншому випадку для повноцінної роботи необхідно додати перехідники. Деякі сучасні бездротові сканери штрих-коду легко налаштувати та підключити, скануючи в послідовному режимі штрих-коди в інструкції. Тому важливо ретельно вивчити можливості обладнання, звернувши увагу на нюанси, вказані в інструкції.

Щоб додати пристрій на ПК в ручному режимі необхідно через налаштування перейти в меню «пристрої», а далі - «принтери та сканери», де натиснувши на кнопку «додати принтер чи сканер», знайти його за назвою моделі та приєднати до системи.

Після налаштування його перевіряють, відкривши текстовий редактор та спробувавши відсканувати код. Якщо на екрані з'являться певні символи, робота виконана вірно. Коли обладнання підключене через COM-інтерфейс, попередньо необхідно відкрити будь-яку термінальну програму та виконати налаштування її на певний порт. Тільки після цього можна розпочинати зчитування кодів з упаковки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner