Кошик
211 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги торгові Промприлад

Ваги торгові Промприлад

Ваги від компанії Промприлад стали невід'ємною частиною торгової сфери. Вони виконують призначення автоматичного розрахунку вартості покупок, для чого використовується інтегрований калькулятор.

Зручно, що покупцю видно необхідну інформацію про вагу товару, вартість за кілограм та загальна ціна всієї покупки. Без такого вагового обладнання не обходяться маленькі магазини, ринки, великі оптові та роздрібні товарні майданчики.

Ми пропонуємо торгові ваги Промприлад для різних місць використання, в тому числі і для продавців, які торгують фруктами та овочами, крупами та м'ясом, іншими продуктовими та кондитерськими товарами. Вони значно покращують рівень обслуговування покупців, полегшують працю продавців.

 

Різновиди торгових ваг

Для співвітчизників пропонуємо торгові ваги відомого вітчизняного виробника, які в залежності від способу встановлення ділять на три види:

  • Настільні прилади — використовуються при зважуванні товарів, вага яких коливається в межах 3-40 кг. Основне місце їх використання — роздрібна торгівля.
  • Підлогові торгові ваги відносяться до найкращих варіантів для оптових складів та ринків. Вони характеризуються збільшеною вантажоприймальною платформою. Зважування товарів у діапазоні 60-600 кг.
  • Підвісні ваги торгові використовуються там, де здійснюється торгівля м'ясом, живою рибою або продуктами, що характеризуються підвищеною вологістю. Завдяки компактності для них не потрібен великий простір.

 

За місцезнаходженням дисплея (індикації) торгові ваги пропонуються також три типи приладів:

  • Ваги мають стійку з розміщеним на ній дисплеєм і вмонтовану в платформу клавіатуру. Вони є стандартною моделлю, яка має популярність серед підприємців.
  • Ваги без стійки відносяться до компактних моделей. Мають дисплей, інтегрований у корпус або винесений на шнурі. Зручні під час здійснення виїзної торгівлі.
  • Ваги зі стійкою, на якій знаходяться клавіатура та індикація. Особливо зручні, коли є необхідність зважувати продукти, що забруднюють і рідкі. Відрізняються збільшеним терміном експлуатації.

 

Інтернет-магазин Hottorg — це великий вибір ваговимірювальної техніки, у тому числі торгових ваг, за прийнятною вартістю, яка відповідає співвідношенню ціни та якості. Ми гарантуємо придбання необхідних ваг та доставку по всій Україні.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner