Кошик
203 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги торгові ВІС

Ваги торгові ВІС
В Інтернет-магазині Hottorg без проблем можна придбати будь-яке вагове обладнання, без якого не обійтися на різних ділянках. Ми пропонуємо і торгові ваги від вітчизняного виробника ВІС, які широко потрібні серед співвітчизників.
Основне призначення ваги торгових ВІС - торгові точки. Вони мають два дисплеї, тому продавці, і покупці швидко отримують необхідну інформацію про загальну вагу, про ціну за кілограм товару і про вартість за вагою. Дисплеї розташовуються у корпусі, тому вони додатково захищені.
Плюси торгової ваги від ВІС
Ваговимірювальні системи - це група компаній, що вже півтора десятиліття займається діяльністю в цьому напрямку. Виробник має достатній досвід не тільки розробки та виробництва вагових приладів, а й їх обслуговування.
Терези ваги відрізняються тим, що вони:
Універсальні.
Компактні.
Прості в роботі та обслуговуванні.
Легко переносяться до місць використання.
Найбільш практичні в експлуатації.
Важливими та необхідними є функції зважування та калькуляції, завдяки яким гарантується прискорення процесів обслуговування покупців у будь-яких торгових точках, де використовуються такі ваги.
За технічними характеристиками торгові ваги від ВІС – це:
Максимальні межі зважування – 15 чи 30 кг.
Точність зважувань – 5 чи 10 грам.
IP54 – ступінь захисту вагових приладів.
72 години функціонування в автономному режимі за рахунок вбудованого акумулятора.
Температурні діапазони роботи – мінус 10 – плюс 45 градусів.
Терези відповідають технічному регламенту. Вони внесені до Держреєстру.
У вагах торгових є функція підсумовування, необхідна запам'ятовування результатів зважувань і виклику з пам'яті накупленої суми. Показання ваги блокуються, коли маса вантажу на вантажоприймальній платформі перевищує найбільші межі зважувань.
Придбання ваг у надійних продавців
Надійний виробник, яким є ВІС, надійний продавець - Інтернет-магазин Hottorg - це все те, що забезпечить покупцеві придбання оптимального варіанта торгової ваги, які забезпечать найкраще забезпечення торгових процесів, позбавить недоліків.
Ми завжди допоможемо у виборі товарів, забезпечимо швидку доставку у будь-який куточок нашої України. Проблем від співпраці з нами ніколи й у когось не виникає.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner