Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги-вологоміри знадобляться в більшості галузей

Ваги-вологоміри знадобляться в більшості галузей

Є прилади, які користувачі використовують на самих різних підприємствах. Це стосується і ваг-вологомірів, іменованих ще і аналізаторами вологості. Ними визначається частка вологи в різних матеріалах.

Ваги-вологоміри зустрічаються на підприємствах і в лабораторіях. Такі прилади необхідні і на сільськогосподарських підприємствах. Зовсім скоро співвітчизники-аграрії прибиратимуть зернових культури, потім продукти овочівництва і садівництва.

Для забезпечення схоронності вирощеного врожаю аграріям доводиться контролювати найрізноманітніші параметри продукції, щоб не допустити псування. Тут-то і не обійтися без спеціального обладнання, що забезпечує виконання цих процедур.

Придбання в компанії «Hottorg» сучасних ваг-вологомірів - це гарантія точного і швидкого вимірювання вологості зернових культур, горіхів, цукру, а також м'ясної і молочної продукції.

Не варто забувати, що за допомогою таких ваг можна визначити рівень вологості абсолютно всієї сипучих і будівельних матеріалів, деревини і паперу.

Принцип дії ваг-вологомірів

Після приміщення зразків в чашу терезів за допомогою галогенів вони нагріваються. Відбувається випаровування вологи з досліджуваних матеріалів, викликаючи зміни їх маси.

Влагомери відображають зміну маси матеріалу при сушінні. Після закінчення процесу на екрані з'являються результати здійснених вимірювань.

Ваги-вологоміри складаються з двох пристроїв:

  • Лабораторні ваги високої точності.
  • Агрегат для здійснення висушування, розташований під чашею ваг.

Завдяки конструкції, такий прилад може бути використаний, як в якості стандартних ваг, так і в якості аналізатора вологості.

Переваги ваг-вологомірів - гарантія їх затребуваності

Ваги-вологоміри електронного типу, які представлені в нашому асортименті у великій різноманітності, мають достатню кількість переваг, які впливають на ефективність їх використання та точність одержуваних результатів:

  • Включення закінчення процесу висушування в авторежимі.
  • Запис отриманих результатів в пам'яті обладнання, який потім легко знаходяться користувачем для використання в роботі.
  • Результати замірів підраховуються автоматично.
  • Кілька вимірів залишається в пам'яті пристроїв.
  • Результати можуть друкуватися на принтері.
  • На дисплеї присутні основні характеристики.

Весь наш товар гарантований бездоганним якісним виконанням, комфортною експлуатацією і максимальною надійністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner