Кошик
210 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Оптимальні моделі детекторів валют в асортименті Хотторг

Оптимальні моделі детекторів валют в асортименті Хотторг

Компанія «Hottorg» запрошує співвітчизників, які мають регулярні справи з готівкою, ознайомитися з пропозиціями таких товарів, як детектори валюти і лічильники банкнот. Ніяких складнощів з вибором оптимальної моделі такого обладнання в нашому Інтернет-магазині не виникає навіть у людини, який є непосвяченим в цю тему.

Різноманітність багатого асортименту товарів, вироблених перевіреними компаніями, і присутність досвідчених консультантів гарантують оптимальне вирішення питання. Наші менеджери разом з порадами щодо вибору приладів дають консультації і по їх правильного використання.

Кращий детектор валют

Універсальний відповідь на питання щодо визначення кращого детектора валют просто не може бути. У будь-якому випадку при виборі конкретної моделі такого приладу орієнтуються на наступні моменти:

  • Яку валюту належить перевіряти.
  • Який передбачуваний обсяг готівки для обробки.
  • Яка необхідна точність детекції.
  • Якою буде сфера використання.
  • Чи доступна вартість придбаного приладу.

Для кожної ситуації універсальної буде певна модель детектора, яку можна придбати у нас. Виробниками пропонованих нами детекторів і лічильників валют є такі компанії, як Спектр, Cassida, Hitachi і НВЦ Спектр.

При потребі в компактності і мобільності вибір краще зупиняти на портативних моделях. Вони затребувані кур'єрами і експедиторами. Такі детектори найчастіше оснащуються ультрафіолетовими лампами. Однак, вони не можуть використовуватися в роботі з великими обсягами готівки.

Переглядові детектори використовуються дрібні роздрібні підприємства торгівлі. Вони прості в експлуатації. Перевіряти купюри не складно, достатньо бути знайомим з основними ступенями захисту.

Коли необхідно контролювати справжність купюр за кількома ознаками, не обійтися без універсальних детекторів. В якості основної перевірки використовується УФ-детекція, додаткової - магнітна детекция, а також перевірка по водяним знакам і зоровому розпізнання мікротекстів за допомогою лупи.

Придбання детекторів валют у нас - правильний крок

Запрошуємо співвітчизників до нас. Ми пропонуємо великий асортимент, допомагає визначати кращу модель детектора для потреб клієнта. Разом з цим пропонуємо одну з найоптимальніших цін на придбані прилади.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner