Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

На будь-якому складі необхідний штабелер, що забезпечує його ефективне функціонування

На будь-якому складі необхідний штабелер, що забезпечує його ефективне функціонування

Вантажопідйомна техніка представлена ​​в компанії «Hottorg» у вражаючому розмаїтті. Один з видів - штабелер для складу, нарівні з навантажувачем - відноситься до найбільш затребуваним товарам серед співвітчизників. Однак, при всій схожості виконуваних функцій, ці види мають певну відмінність.

Вилучений штабелер, на відміну від навантажувача, не має противаги. Для його перекидання використовуються наявні опорні лапи, що знаходяться під вилами. Ось це і є конструкційну відміну.

Види штабелеров, використовувані співвітчизниками

Штабелери прийнято ділити на різні види, в залежності:

Від способу підйому вантажу і переміщення: електричні, самохідні і несамохідні (обидва види мають електрогідравлічні приводи підйому), несамохідні, обладнані ручним підйомом.
Від положення оператора: залежно від виду агрегату він може сидіти або стояти в кабіні, стояти на відкидний платформі, або супроводжувати пішки.
Затребуваними в Україні є ручні гідравлічні штабелери, оскільки вони дешевші, хоча і вимагають певних зусиль від оператора, що переміщує їх самостійно. Вони відносяться до легкої техніці для складських приміщень.

Ручні штабелери можуть бути оснащені механічною або гідравлічної підйомної системою. У першому випадку - це лебідочний механізм, а в другому - гідравлічний насос, в дію приводиться оператором вручну.

Компанії «Hottorg» пропонує якісні штабелери

У нашому асортименті - полуелектріческіе і гідравлічні штабелери, які дозволяють полегшити переміщення вантажів не тільки по горизонтальних поверхнях, але і вертикально. Це дуже зручно в складських приміщеннях і на різних майданчиках, де є потреба в постійній транспортуванні великої кількості вантажів.

Ми пропонує продукцію німецької компанії Leistunglift, яка відрізняється високоякісним виготовленням, надійністю експлуатації та простим використанням.

З придбанням у нас штабелера оптимізується робочий процес, пов'язаний з потребою в навантаженні-розвантаженні автотранспортних засобів. Такий агрегат зручний в усіх відношеннях.

Відвідайте наш сайт, і зрозумієте, що пропонується обладнання чисто європейської якості. Від наших менеджерів завжди отримаєте повну інформацію про товар, його переваги та експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner