Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Забезпечуємо сканерами, що допомагають вирішувати нові вимоги до реалізації алкогольної продукції

Забезпечуємо сканерами, що допомагають вирішувати нові вимоги до реалізації алкогольної продукції

Забезпечуємо сканерами, що допомагають вирішувати нові вимоги до реалізації алкогольної продукції

Законодавець з 1 жовтня змінив правилами продажу алкоголю на вітчизняному ринку. Нововведення передбачає обов'язкову наявність в фіскальних касових чеках цифрових значень штрихкодів марок акцизного податку на цю групу товарів, що реалізуються.

Вимога відноситься абсолютно до всіх суб'єктів господарювання, незалежно від їх організаційно-правової форми. Воно визначено наказами №13 (в редакції №329) Державної податкової служби України.

У співвітчизників, які займаються торгівлею алкоголем, не виникне, якщо вони скористаються послугами нашої компанії. Наші фахівці нададуть всебічну допомогу у виборі саме того обладнання, яке забезпечить втілення в життя нових нормативних вимог в частині оформлення фіскальних касових вимог.

Для реалізаторів, які працюють через касові апарати, відмінним варіантом в даному випадку служить Sunlux XL-6500A RS232 - сучасний сканер з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Прилад працює в ручному, безперервному і автоматичному режимах, відрізняючись дальністю сканування до 220 мм. Він забезпечує обробку до 300 операцій щомиті.

Відмінні риси сканера в компактних розмірах, гарантованої морозостійкості його корпусу і стійкості до хімічних впливів. Використовується в температурному діапазоні від 0 до 50 градусів.

Заслуговує на увагу і наші пропозиції 2D сканера штрих-кодів Sunlux XL-3610 - простого і універсального в використанні, надійного, зручного і практичного. Його придбання позбавляє користувачів від проблем, оскільки зчитує коди 1D і 2D швидко. А також забезпечує виконання всіх вимог нового наказу в частині реалізації алкогольних напоїв.

Кожен користувач, у якого виникла потреба в придбанні сканера штрих-кодів, може відвідати наш сайт. На ньому в розділі представлені в асортимент прилади, які будуть незамінними, якщо робота здійснюється через ноутбук.

Ми пропонуємо бездротові сканери, наприклад, Newland HR1550-CE, MJ-NT-F11, ARGOX AR-3201, ручний - Newland HR1060 Sardina, Х760 (QR Image) USB, Datalogic QuickScan I QBT2430, портативний - NT-Z2S.

Перелік далеко не повний, оскільки перехід по посиланню не складає труднощів. Всі відвідувачі отримують всебічну консультацію від грамотних фахівців, які порадять з вибором для будь-якої ситуації, у виході з якої потребує клієнт.

З нами у кожного покупця оргтехніки з'являється можливість налагодження ефективної діяльності та впровадження всіх нововведень, які постійно підкидають законодавчими та контролюючими органами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner