Кошик
211 відгуків

Ваги, торгове та складське обладнання

+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Довгоочікуване надходження ваг ПРОК на 150 кг та 300 кг

Довгоочікуване надходження ваг ПРОК на 150 кг та 300 кг

Вагове обладнання необхідне людині в різних напрямках її діяльності, воно забезпечує ефективний облік товарів, сприяє полегшенню технологічних та виробничих процесів. Без ваги люди не обходяться і в побуті.

Ваги ПРОК на 150 кг та 300 кг – один з видів ваговимірювальної техніки, що знайшов широке застосування. Вони відносяться до приладів високої точності, що забезпечує їхнє повсюдне використання.

Раді повідомити своїх клієнтів, що в нашому Інтернет-магазині є довгоочікуване надходження обладнання цього типу. Ми пропонуємо ваги ПРОК на 150 кг і 300 кг, на появу яких на наших прилавках чекали багато покупців.

Ваги ПРОК – чудовий варіант вітчизняного обладнання

Виробником таких товарних терезів є український виробник ПРОК. Він пропонує настільні та підлогові варіанти вагового обладнання, які забезпечують зважування та відпуск вагових товарів.

Їх варто придбати для використання на продовольчих ринках і в магазинах, супермаркетах та інших точках, де не обійтися без виконання операцій з точного зважування.

Хочемо наголосити, що купівля українського вагового обладнання в сучасних нелегких умовах існування нашої держави – це не лише підтримка вітчизняного виробника, а й внесок у перемогу нашого народу над агресором, який посягає на нашу незалежність та наше мирне життя.

Відмінні риси пропонованих ваг з нового надходження

Ваги ПРОК відрізняються серед аналогічних приладів рядом переваг, які роблять їх зручними у використанні:

  • Прилади мають сучасну конструкцію, в якій використано високонадійну платформу з якісних матеріалів.
  • Двосторонній дисплей з підсвічуванням – гарантія зручності для людини, яка виконує операції зважування.
  • Зрозумілий інтерфейс доступний навіть людині без спеціальної підготовки.
  • Простота та доступність ваг сприяє приємному спілкуванню продавця та покупця.
  • Живлення приладів є як від звичайної електричної мережі, так і від акумуляторів, заряду яких вистачає на тривалий час експлуатації.


Придбання ваги цього виду вигідне в компанії Hottorg, яка спеціалізується на поставках вагового та іншого обладнання різного призначення. Наші досвідчені фахівці завжди допомагають клієнтам робити правильний вибір необхідного товару, консультують з усіх питань, пов'язаних із їх експлуатацією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner