Кошик
223 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги торгові ПРОК

Ваги торгові ПРОК


На полицях Hottorg зібрано вагове обладнання від різних вітчизняних та зарубіжних виробників. Особливе місце в асортименті займає продукція українського бренду ПРОК, яка понад десять років використовується у бізнесі країни


Торгова вага 6 кг 15 кг 30 кг – це обладнання для торговельного напрямку. Їхні настільні варіанти успішно використовуються при забезпеченні зважування та відпуску товарів на ринках продовольчих товарів, у супермаркетах та магазинах.


Конструктивні особливості торгової ваги


За своєю конструкцією такі ваги відрізняються певними особливостями, які дозволяють бути максимально адаптованими для успішного та зручного вирішення поставлених завдань:

  • Торгова вага укомплектована надійною платформою, виконаною з нержавіючої сталі.
  • Вони мають великий двосторонній LCD-дисплей, який має підсвічування, зручний та зрозумілий інтерфейс. Він доступний і покупцям, і продавцям.
  • Живлення здійснюється від електромережі та від акумулятора, який забезпечує функціонування протягом 100 годин.

 

Зручності торгових ваг від компанії ПРОК


Популярність і затребуваність торгової ваги ПРОК пояснюється рядом переваг, серед яких ті, які особливо важливі для повноцінної роботи ваговимірювального обладнання:

  • Максимальна автоматизація зважувань.
  • Можливість паралельного підрахунку вартості товарів, що відпускаються.
  • Виконання повного обнулення під час увімкнення.
  • Зважування продукції без тари.
  • Виведення на дисплей інформації про ціни товару та його вартість, що підраховується в автоматичному режимі.
  • Доступність функції підсумовування покупок.

Використовуючи цей вид торговельного обладнання, оператор має можливість здійснювати мінімальну кількість розрахунків. Цим значно прискорюється та спрощується проведення операцій продавець – покупець. Виключено ризики, які можуть бути пов'язані з людськими факторами.


Реалізуємо виключно якісні товари


У нашому магазині співвітчизники купують лише якісні товари. Це стосується і торгової ваги ПРОК – надійного вітчизняного бренду.


Всі ваги піддані метрологічних перевірок та калібрування. Там виробник представляє заводську гарантію. У магазині товар також піддається ретельній перевірці, в ході якої звертається увага на справність системи та цілісність корпусу. Нами забезпечується безкоштовна доставка по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner