Кошик
211 відгуків
Ваги, торгове та складське обладнання
+380 (98) 893-67-67
+380 (97) 874-79-79

Ваги торговельні Центровес

Ваги торговельні Центровес


Торгова марка Центровес за півторарічне перебування на українському ринку зуміла закріпитися як надійний виробник високоточної техніки, що ефективно служить до 10-15 років. В асортименті їх продукції та ваги торгові Центровага 6 кг 10 кг 15 кг, які відрізняють:

  • Висока точність зважування.
  • Широка гарантія.
  • Широкий модельний ряд.
  • Прийнятна вартість.

Саме це вагове обладнання Hottorg пропонуємо співвітчизникам.


Ваги Центровес – найкращі варіанти обладнання


Високі якості торгових ваг Центровес підтверджуються тим, що всі їх моделі піддаються державній повірці перед тим, як виробник спрямовує їх на вітчизняний ринок. У нашому магазині зібрані найкращі моделі вагового обладнання даної компанії:

  • Вони розраховані працювати з навантаженнями 6,10 і 15 кг.
  • Прилади забезпечені світлодіодними та РК дисплеями.
  • Забезпечуються вбудованими АКБ, двосторонніми табло.
  • Характеризуються таким показником, як мінімальна чутливість 0,02 кг.

Серед вітчизняних виробників цього типу ваг компанія знаходиться серед лідерів.


Що враховувати при виборі торгових ваг


Насамперед радимо звертати увагу на сферу, в якій намічається використання торгових ваг. На другому плані – такий важливий момент як габарити приладів. Адже не скрізь є місце розташування великих моментів.

У магазинах та інших невеликих торгових точках достатньо ваги з межею зважування 6-15 кг. Вони повною мірою забезпечать потреби у зважуванні товарів, що реалізуються.


Функціональні та інші можливості ваг


Торгові ваги Центровага використовуються там, де є потреба у визначенні ваги, а також для розрахунку ціни товару за введеною вартістю одного кілограма товару.


Даним ваговим обладнанням зручно користуватися не тільки для здійснення стаціонарної торгівлі, а й там, де проводиться виїзна торгівля. Це можливо, оскільки практично все вагове торговельне обладнання функціонує і від електромережі 220 В і від акумулятора, що входить в комплектацію приладу.


Торгові ваги можуть бути настільними або підлоговими. Які саме потрібні покупцю, допоможуть визначитися досвідчені фахівці, які обслуговують наших замовників. Після завершення процедури купівлі з її оплатою ми надає і таку послугу, як безкоштовна доставка по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner